Hakkımızda

“YEŞİLSEL DÖNÜŞÜM ARKAD YAPI İLE BAŞLIYOR.”

Kat karşılığı inşaat sektörüne yeni bir anlayış getirme hedefiyle yola çıkan Arkad Yapı, LEED (Ekolojik Çevre Dostu Bina) sertifikalı ve prestijli binalar inşa ederek, yüksek üretkenliğe ve konfora katkıda bulunarak daha sağlıklı çalışma ve yaşam alanları oluşturmaktadır.

“œLEED” (Ekolojik Çevre Dostu Bina) Sertifikası Nedir?

“Yeşile Saygı. Yaşama Saygı.” sloganıyla inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapan Arkad  Yapı, Kentsel Dönüşümü Yeşille buluştururken, arsa sahipleri ve/veya kat maliklerine de avantajlar sağlamayı kendisine prensip edinmiştir. Mevcut konut ve diğer gayrimenkul alanlarının korunması için ekonomik çözümlü konseptler ve projeler geliştiren Arkad Yapı aynı zamanda finansal yönetim konusunda işbirliği yaptığı tüm kaynakları ve banka kuruluşlarını da arsa sahipleri ve/veya kat malikleri için harekete geçirerek finansal destek de sağlamaktadır.

KENTSEL DÖNÜŞÜM0%
BANKA KAYNAKLI FİNANSAL DESTEK0%
EKONOMİK ÇÖZÜMLER0%
YEŞİLE SAYGI. YAŞAMA SAYGI0%

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Hakkımızda

Kat karşılığı inşaat sektörüne yeni bir anlayış getirmehedefiyle yola çıkan Arkad Yapı, LEED sertifikalı ve prestijli binalar inşa ederek, yüksek üretkenliğe ve konfora katkıda bulunarak daha sağlıklı çalışma ve yaşam alanları oluşturmaktadır.